Koncert

Festiwal Teraz ROCK Niepodległości!
11 Listopada Święto Niepodległości

W ramach kampanii społęcznej ROCK Niepodległości muzycy rockowi jednoczą się w idei muzyki ponad podziałami i grają wspólnie dla wolności, dla Niepodległej Polski.

Podczas festiwalu każdy zespół wykonuje jedną piosenkę patriotyczną/wolnosciowa we wlasnej rockowej aranżacji. Zespoły wykonują utwory wyłącznie w języku polskim.

Podczas trzech edycji festiwalu (2010, 2011, 2012), na dużej scenie ROCK Niepodleglości wystąpiły zarówno największe gwiazdy polskiej sceny rockowej jak i debiutanci:

LUXTORPEDA

KASIA KOWALSKA

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY

RAMONA REY

MAGNETAR

LOMBARD

S. RIEDEL I CREE

SANDALESS

ROCK LOVES CHOPIN

NIGHT RIDER

POLAND FIRST TO ROCK PROJECT

W roku 2013 w Warszawie festiwal na skalę masową się nie odbędzie z uwagi na organizowany w tym czasie w Warszawie Międzynarodowy Szczyt Klimatyczny. Jednakże aby tradycji stało się za dość szykujemy dla Was milą kameralną niespodziankę.

Koncert „ROCK Niepodległości”  2013

Tegoroczna edycja koncertu będzie miała inny charakter niż poprzednie. Koncert odbędzie się w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego. Dla Niepodległości zagrają: Natalia Sikora i Mięśnie, Night Rider, Ernest Staniaszek i Amnezja, Zdobywcy Pewnych Oskarów oraz Magnetar. Każdy zespół jak co roku rozpocznie koncert utworem patriotycznym w rockowej aranżacji. Start zaraz po paradzie motocykli, o godz. 17.00. Wstęp wolny!

Każdego Uczestnika koncertu obowiązuje przestrzeganie Regulaminu Koncertu. Wejście na teren imprezy jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem załaczonym poniżej:

Regulamin koncertu pdf

Regulamin koncertu docx

Mapa dojazdu do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego

mapa_Fort_Sokolnickiego fort th_350x234x100_w0logo-5

Poleć znajomemu

Rock Niepodległości


Organizator


SunriseArt

Patron strategiczny


Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego

Patronat honorowy


Teraz Polska