Grupa DSF

Grupa DSF jest koncesjonowaną firmą świadczącą usługi z zakresu profesjonalnej ochrony obiektów handlowych, przemysłowych, firm i biur, a także osiedli mieszkaniowych. Nasza firma posiada również ogromne doświadczenie (specjalizuje się) w ochronie imprez masowych w tym imprez sportowych oraz imprez o podwyższonym stopniu ryzyka. W dobie szeroko pasmowego Internetu oraz ogromnego postępu techniki w naszej ofercie znajduję się także najnowocześniejsza forma ochrony „e-ochrona” zapewniająca jedną z najbardziej niezawodnych form nadzoru.

Kompleksowo zajmujemy się także projektowaniem, montażem oraz konserwacją systemów: telewizji dozorowej, systemów sygnalizacji napadu i włamania, systemu kontroli dostępu, systemów kontroli i nadzoru pracy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele innych usług, które wykonujemy na życzenie klienta takich jak ochrona VIP, doradztwo z zakresu prawa gospodarczego i inne.

Kadra kierownicza naszej firmy wywodzi się ze służb mundurowych, biorących udział w licznych misjach na terenie Europy i Bliskiego Wschodu, posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług z zakresu ochrony osób i mienia.

Poleć znajomemu


Patronat honorowy


Teraz Polska