Parada Motocykli RN

Już po raz piaty w ramach kampanii  odbędzie się „parada motocykli ROCK Niepodległości”! W tym roku parada będzie najbardziej spektakularnym elementem kampanii. Do parady może przyłączyć się dosłownie każdy kto posiada motocykl i jest pełen wolnościowej energii, którą pragnie ogłosić rykiem silnika.

Zapraszamy na dwa zgromadzenia:
1. SULEJÓWEK -Zbieramy się już tradycyjnie 11 listopada w Sulejówku – rodzinnym mieście Marszałka Józefa Piłsudskiego w godzinach 10.00- 14:00. To hołd, jaki  pragniemy złożyć Marszałkowi. W tym roku Miasto Sulejówek jest współorganizatorem wydarzenia dlatego na Targowisku Miejskim przygotowuje scenę oraz koncerty zespołów regionalnych. Będą też Food Trucki więc nie zgłodniejemy!

2. WARSZAWA – jak co roku zjeżdżamy się w innej Dzielnicy Warszawy – każdy chce nas gościć :) ! Dlatego w tym roku finał zaplanowaliśmy na URSYNOWIE na parkingu przy Urzędzie Miasta Ursynów.

11 Listopada zbieramy się od godz 10:00 do 13.30 w Sulejówku u Marszałka (uwaga nowe miejsce: Targowisko Miejskie ul. Stanisława Staszica 2)

10.00 zaczynamy się zbierać – SULEJÓWEK
koncerty  lokalnych zespołów muzycznych
food trucki: BURGER NA KÓŁKACH, POT SPOT, BIKE CAFE
13.30 odprawa
14:00 wspólny przejazd przez Sulejówek, złożenie kwiatów pod pomnikiem Marszałka Piłsudskiego
15.00 zgromadzenie WARSZAWA – Al. KEN 61 Parking pod Urzędem Dzielnicy Ursynów

Miejsce zgromadzenia w Sulejówku: Targowisko Miejskie ul. Stanisława Staszica 2
Miejsce zgromadzenia w Warszawie: Al. KEN 61 Parking pod Urzędem Dzielnicy Ursynów

Więcej szczegółowych znajdziecie na Facebooku, a dokładnie tutaj.

Montujcie flagi, zakładajcie biało-czerwone opaski i przybywajcie do miasta Marszałka Piłsudskiego. A potem spotykamy się w Warszawie!

Pamiętajcie! Każdy kto bierze udział w wydarzeniu akceptuje regulamin: Regulamin-11_listopada

Poleć znajomemu


Patronat honorowy


Teraz Polska